Trwa ładowanie...

Wspieramy


Na salony rowerowe wkracza drużyna Yolobike Sypniewski MTB! Jedenastoosobowa ekipa będzie reprezentować czarno-różowe barwy w kilkudziesięciu imprezach rowerowych w sezonie 2019. I nie wyniki się liczą, a pasja, energia, siła i motywacja!

http://yolobike.pl/yolobike-mtb
Amatorska drużyna Sypniewski Team. Gramy w LNBA.

Na razie skromnie rozpoczynamy funkcjonowanie strony drużynowej. Będziemy na bieżąco zdawać relacje z meczów oraz treningowe wpadki. Zaktualizujemy również zdjęcie składu drużyny. Dziękujemy również sponsorowi firmie Sypniewski za wspieranie nas nie tylko finansowo ale również mentalnie.

https://www.facebook.com/SypniewskiTeam/
Pracujemy z młodzieżą od ponad 50 lat. W 1961 roku drużynę harcerską im. Janusza Korczaka założył nauczyciel języka polskiego, miłośnik teatru i meloman Jerzy Zgodziński. Początkowo działaliśmy w Zielonej Górze, żeby z czasem gromadzić młodzież z całego kraju i zagranicy. Od ponad pół wieku organizujemy obozy letnie i zimowe, korzystając z uznanego w środowisku i przede wszystkim skutecznego systemu wychowawczego. Za swoją pracę z młodzieżą Jerzy Zgodziński w 2010 roku otrzymał Order Uśmiechu.

https://www.korczakowo.org