Trwa ładowanie...

Oferta: Obudowy metalowe

Obudowy ON, OW

Obudowy metalowe ON (naścienne), OW (wnękowe) przeznaczone są do budowania rozdzielnic wewnątrz budynków jedno i wielorodzinnych oraz budynków wielko powierzchniowych. Na bazie obudów ON można wykonać duże rozdzielnie elektryczne poprzez montaż mniejszych obudów w układzie pionowym lub poziomym. W drzwiczkach obudowy istnieje możliwość wykonania wziernika o Φ 80mm do odczytu wskazań licznika energii elektrycznej oraz zamontowania szybki do zbicia dla wyłącznika p.poż.. Obudowy ON dostępne są w wykonaniu bez pleców (symbol ON) i z plecami (symbol ON/P). Obudowy ON i OW standardowo wyposażone są w ocynkowane blachy montażowe BM i kątowniki montażowe KB (patrz zakładka wyposażenie). Obudowy ON i OW można wyposażyć w panele montażowe S-190 (wysokość 175mm) pod aparaturę modułową (patrz zakładka wyposażenie).

Obudowy ONS, OWS, OKS

ONS (naścienna), OWS (wnękowa z ramką maskującą), OKS (wolnostojąca z cokołem 100mm) – IP43 – obudowy metalowe zawieszane, wnękowe lub wolnostojące przeznaczone do budowy rozdzielnic i szaf w II klasie izolacji wewnątrz budynków jedno i wielo rodzinnych oraz budynków wielko powierzchniowych. Obudowy przeznaczone do wyposażenia w system paneli osłonowych „System S” firmy Sypniewski Sp. z o.o.  wykonanych z tworzywa przez co obudowa otrzymuje II klasę izolacji. Obudowy występują w dwóch głębokościach L-225mm (używana w przypadku budowy tablic licznikowych, głębokość obudowy pozwala na zamocowanie licznika 1 fazowego oraz 3 fazowego) oraz O – 150mm (głównie wykorzystywana do zabudowy aparatury modułowej).

Obudowy ONX

Obudowy metalowe ONX wolnostojące (na cokole 100mm) dostępne są w wykonaniu o szerokości 1,2,3,4,5 modułów, wysokości 10 i 12 modułów i głębokości 300mm (1 moduł szerokości=240mm, 1 moduł wysokości 166mm). Przeznaczone są do budowy rozdzielnic w I klasie izolacji wewnątrz budynków wielorodzinnych oraz budynków wielko powierzchniowych, przystosowane do montażu aparatury modułowej, rozłączników skrzynkowych, wanien licznikowych, blach montażowych, maskownic pełnych i otworowanych oraz szyn TH ( patrz tabela wyposażenie dodatkowe). W jednym polu modułowym o szerokości 240mm i wysokości 166mm można zabudować do 11 szt. aparatów tzw. S-ów. Wanna licznikowa  uniwersalna na liczniki 1 i 3 fazowe zajmuje powierzchnię 2 modułów na wysokość  oraz jednego modułu na szerokość (wymiary wanny licznikowej-szerokość 240 mm i wysokość 332 mm), dostępne są różne wielkości wanien licznikowych (patrz tabela wyposażenie dodatkowe). Konstrukcja sytemu montażowego pozwala na regulację głębokości mocowania blach montażowych.

Obudowy BNM, BKM

Obudowy metalowe BNM ( naścienne), BKM ( wolnostojące na cokole) wykonane z blachy ocynkowanej, przeznaczone są do budowy rozdzielnic oraz szaf sterowniczych na zewnątrz i wewnątrz budynków przemysłowych. Obudowa standardowo posiada stopień ochrony IP54. Jako wykonanie specjalne występuje również obudowa o podwyższonym stopniu ochrony IP 65. Obudowa przystosowana jest do montażu ocynkowanych blach montażowych oraz ocynkowanych kątowników montażowych. Konstrukcja obudowy pozwala na skokową regulacje położenia blach i kątowników montażowych względem pleców i drzwi obudowy co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną. Obudowa BNM posiada zaczepy montażowe ułatwiające zamocowanie jej na ścianie. Drzwi obudowy uszczelnione są za pomocą uszczelki poliuretanowej wylewanej bezpośrednio na ich powierzchni. Obudowa standardowo posiada przepusty GM na górze i na dole. W wykonaniu specjalnym obudowę można wykonać ze stali nierdzewnej.

Obudowy BNS, BKS

Obudowy metalowe BNS ( naścienne), BKS ( wolnostojące na cokole) wykonane z blachy ocynkowanej, przeznaczone są do budowy rozdzielnic oraz szaf sterowniczych w II klasie izolacji na zewnątrz i wewnątrz budynków przemysłowych. Obudowa przystosowana jest do montażu paneli osłonowych „ System S”. Obudowa standardowo posiada stopień ochrony IP54. Jako wykonanie specjalne występuje również obudowa o podwyższonym stopniu ochrony IP 65. Obudowa BNS posiada zaczepy montażowe ułatwiające zamocowanie jej na ścianie. Drzwi obudowy uszczelnione są za pomocą uszczelki poliuretanowej wylewanej bezpośrednio na ich powierzchni. Obudowa standardowo posiada przepusty GM na górze i na dole. W wykonaniu specjalnym obudowę można wykonać ze stali nierdzewnej.

Obudowy występują w dwóch głębokościach 255mm (używana w przypadku budowy tablic licznikowych, głębokość obudowy pozwala na zamocowanie licznika 1 fazowego oraz 3 fazowego) oraz 180m (głównie wykorzystywana do zabudowy aparatury modułowej).

Obudowy DW

Obudowy metalowe DW ( wolnostojące na cokole 100mm lub 200mm) przeznaczone są do budowy rozdzielnic oraz szaf sterowniczych na zewnątrz i wewnątrz budynków przemysłowych. Obudowa standardowo posiada stopień ochrony IP54. Obudowa przystosowana jest do montażu ocynkowanych blach montażowych oraz profili pionowych do zabudowy paneli osłonowych „System S”. Dostępne są również adaptery pozwalające na zabudowę paneli osłonowych firmy Striebel & John oraz system Uniwers firmy Hager. Konstrukcja obudowy pozwala na skokową regulacje położenia blach i kątowników montażowych względem pleców i drzwi obudowy co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną. Drzwi obudowy uszczelnione są za pomocą uszczelki poliuretanowej wylewanej bezpośrednio na ich powierzchni. Obudowa standardowo posiada metalowe przepusty GM z uszczelką na górze i na dole.  W wykonaniu specjalnym obudowę można wykonać ze stali nierdzewnej

Obudowy DWX

Obudowy metalowe DWX ( wolnostojące na cokole 100mm lub 200mm) przeznaczone są do budowy rozdzielnic oraz szaf sterowniczych na zewnątrz i wewnątrz budynków przemysłowych. Obudowa standardowo posiada stopień ochrony IP54. Obudowa przystosowana jest do montażu ocynkowanych blach montażowych, wanien licznikowych, maskownic i szyn TH. Konstrukcja obudowy pozwala na skokową regulację położenia blach i kątowników montażowych względem pleców i drzwi obudowy co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną. Drzwi obudowy uszczelnione są za pomocą uszczelki poliuretanowej wylewanej bezpośrednio na ich powierzchni. Obudowa standardowo posiada dach wyposażony w przepusty GM z uszczelką oraz rozsuwaną podłogę wyposażoną w uszczelkę gąbkową.  Obudowa dostępna jest również w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Obudowa DKL

DKL- obudowa metalowa wolnostojąca na cokole 100mm. Przeznaczona jest do budowy rozdzielnic wysoko-prądowych do 2500 A w I klasie izolacji. Konstrukcja obudowy pozwala na zabudowę izolatorów pod mosty szynowe, montaż blach montażowych, kątowników i maskownic oraz wsporników pod aparaty. Obudowa posiada zdejmowany dach, boki oraz tył. Konstrukcja bocznych ścian obudowy daje możliwość łączenia ich ze sobą i tworzenia rozbudowanych rozdzielni.

Szafy teleinformatyczne DKU

Obudowa wolnostojąca z drzwiami , bokami i plecami. Wykonana z blachy stalowej lakierowanej proszkowo.Przystosowane są do zabudowy modułowej aparatury komputerowej. Obudowa może być wyposażona w nóżki, cokół lub kółka. Szafę typu DXU stanowi szkielet spawany ze słupków otworowanych w podziałce 25 mm. Do szkieletu szafy wspawane są wsporniki głębokości, wykonane w podziałce 25 mm. Szafy DXU można w prosty sposób wyposażyć w półki i panele 19". Półki 19" wykonane mogą być w postaci półek pełnych jak i otworowanych. Półki te mogą być montowane na stałe oraz jako wysuwne na szynach teleskopowych.

Pulpity sterownicze

W naszej ofercie posiadamy szereg pulpitów sterowniczych wykonanych z blachy stalowej, aluminiowej oraz ze stali nierdzewnej.

W zakładce galeria znajduje się kilka przykładowych pulpitów. Pulpity wyposażone mogą być w blachę montażową, cokół lub kółka. Konstrukcja pulpitu pozwala na wykonanie otworowania zgodnie z projektem na życzenie klienta. Pulpity posiadają stopień ochrony IP 54 lub wyższy przy założeniu, że zastosowane przyciski i panele sterujące takie IP posiadają. Do każdego projektu pulpitu podchodzimy indywidualnie, więcej szczegółów lub wycenę można uzyskać pod nr tel. 68 325 66 10 wew.17 lub zapytania@hsypniewski.com.pl