Trwa ładowanie...

O firmie

Firma H. Sypniewski istnieje na polskim rynku od 1979 roku. Przez te wszystkie lata przechodziła wiele transformacji, zawsze dążąc do podnoszenia jakości obsługi klienta i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

Obecnie firma H. Sypniewski to rozpoznawana marka wśród producentów urządzeń energetycznych w Polsce i za granicą. Firma zatrudnia 120 osób w dwóch zakładach produkcyjnych. Asortyment produkcyjny to obudowy metalowe z blachy czarnej, aluminiowej i nierdzewnej oraz obudowy z tworzyw termoutwardzalnych.

Firma posiada około 3000 skatalogowanych rozwiązań obudów i złączy kablowych. Obecnym właścicielem marki H. Sypniewski jest spółka Sypniewski Sp. z o.o..

W 2004 roku Firma H.Sypniewski brała udział w Misji Gospodarczej na Targi “EXPO” w Chinach, Kanton 14-20.10.2004. Realizacja Projektu została częściowo zrealizowana z udziałem środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, lata 2004-2006.